Beauty Factory OÜ sai alguse 2013. aastal. Tänaseks võime uhekelt öelda, et meie koolituskeskus on üks tuntumaid koolituskeskusi/Ilusalonge Eestis.

Tänu suurele iluvaldkonnale pühendumisele ja teadmistepagasile, jagab Beauty Factory koolituskeskuse looja, koolitaja Tatjana Skorkina (Popova) (Beauty Factory koolituskeskuse looja), professionaalseid teadmisi nii alustajatele kui ka kogemustega küünetehnikutele.

Meie väiksed grupid annavad võimaluse pühenduda igale õpilasele individuaalselt. Oleme koostanud oma programmid kolmes keeles (eesti, vene ja inglise), et igal õpilasel oleks võimalik läbida koolitus just talle sobivas keeles.

Beauty Factory koolitustel osaleb igal aastal üle 100 inimese.

Lisaks on Beauty Factory koolituskeskus koostööpartnerina Eesti Töötukassa koolituskaardil.

Alates 2011. aastast toimub „Ilusõnumi“ raames küünevõistlus „Estonian Global Nail Cup“, mille algatajaks ja peaorganisaatoriks on Beauty Factory. Meie koolitusi läbib igal aasta üle 100 inimese ning võime uhkusega öelda, et Tatjana käe all õppinud küünetehnikud vallutavad rahvusvaheliste ilumesside võistlusplatse ja saavutavad pidevalt kohti poodiumil.

Beauty Factory kasutab ja pakub vaid kvaliteetseid küünevahendeid. Beauty Factory võitis sel aastal brändivõistlusel „Ilu teemant“ parima tiitli proffitoodete nominatsioonis. Küünetehniku jaoks kõik vajalikud tooted on võimalik soetada Beauty Factory koolituskeskuses või e-poest. Soovime läheneda igale kliendile individuaalselt, mistõttu on võimalik kõiki meie tooteid proovida meie koolituskeskuses. Kõikidel huvilistel, kelle jaoks on meie bränd uus ja huvitav, on võimalik registreerida tasuta toote koolitusele (info@beautyfactory.ee). Tänu Beauty Factory aktiivsele meeskonnale on võimalik tutvuda meie brändiga ka rahvusvahelistel ilumessidel.

Meie tooteid on võimalik soetada edasimüüjatelt nii Eestist, Soomest kui ka Leedust.

Koostööst huvituvatel ettevõtetel palume meiega ühendust võtta, kirjutades meile info@beautyfactory.ee

Beauty Factory
Be Fancy!